Poděkování

Hanka 11.06.2010
Zdravím :)
Chtěla bych veřejně poděkovat Ivě za pomoc a podporu ve chvíli, kdy jsem to velmi potřebovala.
Aby to nebyl román, tak jenom to nejdůležitější. Od základky sním o svoboném povolání výtvarníka. Rodiče mě chtěli zabezpečit a tak mi vybrali ekonomickou školu, ale záhy se ukázalo, že jsem "schopná zničit kteroukoli firmu" A tak jsem se přibližně sedm let připravovala na VŠ, po dlouhé době se mi povedlo dostat se do Olomouce. Po čtyřech letech studia se mi narodila moje milovaná holčička. Včera - tedy zase cca po sedmi letech od zápisu jsem udělala konečně státnice A teď se dostávám k tomu, co je podstatné a důležité. Ivu jsem poprosila o pomoc, protože jsem byla nesmírně unavená, plná pochybností a bolestí. Navíc jsem si vůbec nevěřila, že bych mohla školu dokončit. Hrozně jsem se toho bála........Iva mi OBROVSKY pomohla. Dvě ošetření na dálku mi pomohly uklidnit se srovnala mi čakry, což jsem okamžitě pocítila i v průběhu samotného ošetření. Zahrnula mě velkou spoustou skvělých rad i technik, každý mailík mě obrovsky "nakopnul".
U obhajob jsem jasně cítila příliv enerigie - zkoušející byli naprosto úžasní, všichni jsme se usmívali - senzační zážitek tyhle obhajoby Ze zkoušek jsem měla obrovský strach, hodně se u nás vyhazuje... občas letí i polovina lidí a já se stihla naučit jenom část otázek, jsem hrozná poctivka a tak jsem si to špatně spočítala. Opět mě Iva obrovsky podpořila, poslala mi i vzácného pomocníka.
V 8 ráno, před zkouškama jsem se zklidnila jako mávnutím proutku, až jsem se tomu sama musela smát, protože večer před tím, totální hysterie a navíc to nejdůležitější. Vytáhla jsem si tu nejlepší otázku, naprosto suveréně jsem ji odvykládala a mám za 1.
Takže Bohu díky, adnělům a pomocníkům díky a tobě Magierin díky :)

Přidat nový příspěvek

Kalendář akcí

01.09.2020 00:00
 Reiki Drumming Dovoluji si Vám představit můj nový kurs reiki Drumming...

Kontakt

Reiki-oasa Iva Höllmüller 043-699 1908 4263 iva.hoellmueller@gmail.com