Reiki do situace

Hanka 23.10.2011
Tento příběh začal tím, že po cestě z práce jsem havarovala na kole a bohužel jsem utrpěla vážné zranění hlavy s dlouhodobými zdravotními následky. Po léčení jsem se již nemohla vrátit ke své profesi, a tak mi byl přiznán plný invalidní důchod.
Před dvěma léty byl můj stav přehodnocen na poloviční invalidní důchod. Přesto pro četné následky, fyzické i psychické, je pro mě obtížné najít jakoukoli výdělečnou činnost. Můj zdravotní stav se nezměnil, pouze se změnila kritéria, podle kterých je posuzován.
V polovině letošního jsem byla obeslána sociálním úřadem, abych doložila zdravotní stav a obhájila tak svůj stávající stupeň. Bála jsem se, že bych mohla propadnout až na první stupeň a tím by mi snížily už tak nízké dávky. Oslovila jsem tedy Ivanku, aby mi pomocí reiki ošetřila můj rozhovor s lékařem. Když jsem přijela na smluvený termín dozvěděla jsem se, že lékař, který obvykle slouží na oddělení musel odjet a místo něj tam byla doktorka, která popravdě popsala můj stav tak, jak jsem jí ho já popravdě tlumočila. To znamená, že se neomezila na výčet toho, že například neberu některé léky (můj stav se po nich zhoršuje) apod.
Po čase mi přišlo hodnocení posudkové komise. Ze začátku jsem byla hodně zklamaná, protože mě skutečně přeřadili na první stupeň. Jaké bylo ovšem mé překvapení, když jsem zjistila, že mi naštěstí zůstal původní výměr důchodu.
Tímto bych chtěla poděkovat Pánu Bohu, reiki a hlavně Ivance :)

Přidat nový příspěvek

Kalendář akcí

01.09.2020 00:00
 Reiki Drumming Dovoluji si Vám představit můj nový kurs reiki Drumming...

Kontakt

Reiki-oasa Iva Höllmüller 043-699 1908 4263 iva.hoellmueller@gmail.com